דלתות אליאסי

דלתות אליאסי הינה יבואנית ומשווקת דלתות פנים של מותג הדלתות האיטלקי ZANINI שברשותו תקן אירופאי.

דלת פנים צבע אפוקסי דוגמא חריצים

דלתות פנים מהיבואן לצרכן

רכישה של דלתות פנים נחשבה תמיד לעניין יקר הודות לעובדה שזהו מוצר מקצועי מיובא. בנוסף, רוב דלתות הפנים הן מעוצבות, עמידות בפני פגעים שונים (החל מלחות ומים וכלה במזיקי עץ ובעובש) ומאפשרות התאמה אישית – אלמנטים שמעלים עוד יותר את מחירן הסופי לצרכן. עם זאת, כיום ניתן ליהנות מדלתות פנים מהיבואן לצרכן ובכך לחסוך בעלויות – מה שהופך את דלתות הפנים למוצר שמחירו שווה לכל נפש וכיס.

לחסוך בעלויות בלי לוותר על היתרונות

עם זאת, מכירה ישירה זו אינה פוגעת ביתרונות השונים של דלתות אלו בתחומים שונים, למשל בתחום האיכות, בתחום העיצוב ואפילו לא באפשרויות ההתאמה השונות של הדלתות לצרכים ולדרישות של הלקוחות. הדבר היחיד שמכירה זו עושה הוא לקזז מהמחיר כ-30-60% – מה שהופך את מחירן הסופי ללקוח למחיר עלות או למחיר סיטונאי. המשמעות היא שכיום רכישת דלתות פנים מהיבואן לצרכן היא הדרך האולטימטיבית לרכישת דלתות פנים.

בנוסף, רכישת דלתות פנים מהיבואן לצרכן מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות שבקניית דלתות במחיר מלא, למשל התקנה ע"י מתקין מיומן, תו תקן ישראלי שנקבע ע"פ פרמטרים של מכון התקנים הישראלי בתחום רמת העבודה והגימור, נראות מרהיבה, בידוד אקוסטי, פרטיות מלאה ועוד. למה לשלם יותר כשאפשר לקבל את אותו הדבר רק בזול?

מאיטליה באהבה

למשל, דלתות פנים של המותג האיטלקי ZANINI מאפשרות ליהנות מדלתות שעומדות בתקן האירופאי המחמיר, מדלתות מרהיבות שמשדרגות את המראה כל חדר בנפרד ושל הבית כולו וכן מאחריות מלאה (שנתיים על דלתות למינטו ו-5 שנים על דלתות פולימריות). רק דבר אחד חסר – המחיר הגבוה שתשלמו על אותן דלתות כאשר הן אינן במכירה ישירה.

לסיכום, רכישת דלתות פנים מהיבואן לצרכן היא הדרך שלכם להבטיח שתקבלו דלתות איכותיות, התקנה מקצועית, חסינות בפני בעיות שונות ועיצוב בהתאמה אישית מבלי לפשוט רגל או כיס. דלתות אלו הן בדיוק אותן הדלתות כמו דלתות יקרות יותר רק בהבדל אחד – אתם לא סופגים בכיסכם את העלויות המוגזמות של פערי התיווך ונהנים ממחיר שפוי והוגן.

דלתות קו אפס
Uncategorized

דלתות קו אפס

דלתות קו אפס דלתות קו 0 משתלבות במישור אחיד עם הקיר כאשר המשקוף מוסתר ונוצרת תחושה של מרחב פתוחדלתות קו 0 הן הפתרון המושלם לרמת

קרא עוד »
דלתות הזזה

דלתות הזזה

דלתות אליאסי הינה יבואנית ומשווקת דלתות פנים של מותג הדלתות האיטלקי ZANINI שברשותו תקן אירופאי. מה ההבדל בין דלת הזזה חשופה לדלת כיס הזזה? שלא

קרא עוד »
דלתות למינטו
דלתות למינטו

דלתות למינטו

מפרט טכני דגם הידרו CPL תוצרת איטליה מוגנת מנזקי מים כולל מנעול וידית מנעול מגנטי טריקה שקטה צירי פייפ גומי היקפי להפחתת רעשים גובה 2.05

קרא עוד »
דילוג לתוכן